Toplist Na vrcholu
znak SLSeverské listy

           

 

FEBIOFEST 2003

24. 1. – 7. 2. 2003

Jan Troel – švédský režisér na českém festivalu

ABECEDNÍ PŘEHLED UVÁDĚNÝCH FILMŮ

BANG! (Švédsko)
BÍLÁ JAKO SNÍH (Švédsko)
DALŠÍCH DESET MINUT
DEN SLUNCI (Španělsko / Norsko)
DROBNÉ NEHODY (Dánsko)
ELLING (Norsko)
EMIGRANTI (Švédsko)
HOLÁ PRAVDA (Dánsko)
IL CAPITANO (Švédsko)
JEDNOU V ŽIVOTĚ
JEJICH ZAMRZLÝ SEN (Švédsko)
KRISTINA VAVŘINCOVA (Německo / Norsko / Švédsko)
LET ORLA  (Švédsko)
MATKY ŽIVOTA (Finsko)
MENDEL (Norsko)
MILKA – FILM O TABU (Finsko)
NEZNÁMÝ VOJÁK (Finsko)
OPRAVDOVÝ ČLOVĚK (Dánsko)
PAŠÁCI (Norsko)
PONORKOVÁ NEMOC (Švédsko / Dánsko / Norsko)
PREZIDENTKA VIGDIS
ROZHÝBEJ TO!
ŘEKA (Finsko)
SMÍCH RACKŮ (Island)
TAKOVÝ JE MŮJ ŽIVOT (Švédsko)
TEN MUSÍ JÍT Z KOLA VEN (Švédsko)
TO ČLOVĚKU ÚPLNĚ STAČÍ
VÁŽKY (Norsko)
ZLOČIN A TREST
ZŮSTAŇ V BAŽINÁCH

PROGRAM

PÁTEK 24. 1. 2003

12:45 – DEN SLUNCI (Španělsko / Norsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
15:15 – LET ORLA  (Švédsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
17:15 – PREZIDENTKA VIGDIS – Slovanský dům, Praha, sál 9
20:45 – PAŠÁCI (Norsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
21:45 – ROZHÝBEJ TO! – Slovanský dům, Praha, sál 4

SOBOTA 25. 1. 2003

12:45 – VÁŽKY (Norsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
14:15 – JEDNOU V ŽIVOTĚ, Slovanský dům, Praha, sál 4
15:15 – ŘEKA (Finsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
17:45 – ELLING (Norsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
20:45 – DROBNÉ NEHODY (Dánsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
23:15 – OPRAVDOVÝ ČLOVĚK (Dánsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6

NEDĚLE 26. 1. 2003

12:45 – MENDEL (Norsko)
13:30 – MATKY ŽIVOTA Slovanský dům, Praha, sál 1
15:15 – PONORKOVÁ NEMOC (Švédsko / Dánsko / Norsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
16:45 – ROZHÝBEJ TO! – Slovanský dům, Praha, sál 4
17:45 – EMIGRANTI(Švédsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
19:00 – DALŠÍCH DESET MINUT, Slovanský dům, Praha, sál 2
20:45 – MILKA – FILM O TABU (Finsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
23:15 – PAŠÁCI (Norsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6

PONDĚLÍ 27. 1. 2003

12:45 – TEN MUSÍ JÍT Z KOLA VEN (Švédsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
15:15 – DEN SLUNCI (Španělsko / Norsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
17:45 – TAKOVÝ JE MŮJ ŽIVOT (Švédsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
18:30 – TO ČLOVĚKU ÚPLNĚ STAČÍ – Slovanský dům, Praha, sál 1
23:15 – IL CAPITANO (Švédsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6

ÚTERÝ 28. 1. 2003

12:45 – MILKA – FILM O TABU (Finsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
15:15 – VÁŽKY (Norsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
17:45 – BÍLÁ JAKO SNÍH (Švédsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
20:45 – SMÍCH RACKŮ (Island) – Slovanský dům, Praha, sál 6
23:15 – ELLING (Norsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6

STŘEDA 29. 1. 2003

12:45 – BANG! (Švédsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
17:45 – KRISTINA VAVŘINCOVA (Německo / Norsko / Švédsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
20:45 – OPRAVDOVÝ ČLOVĚK (Dánsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
19:15 – JEDNOU V ŽIVOTĚ, Slovanský dům, Praha, sál 4
23:15 – DROBNÉ NEHODY (Dánsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
23:59 – DALŠÍCH DESET MINUT, Slovanský dům, Praha, sál 2

ČTVRTEK 30. 1. 2003

12:45 – TEN MUSÍ JÍT Z KOLA VEN (Švédsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
15:15 – MENDEL (Norsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
17:45 – NEZNÁMÝ VOJÁK (Finsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
20:45 – MATKY ŽIVOTA (Finsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
23:15 – LET ORLA  (Švédsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6

PÁTEK 31. 1. 2003

12:15 – PREZIDENTKA VIGDIS – Slovanský dům, Praha, sál 9
12:45 – JEJICH ZAMRZLÝ SEN – Slovanský dům, Praha, sál 6
12:45 – ZŮSTAŇ V BAŽINÁCH – Slovanský dům, Praha, sál 6
15:15 – HOLÁ PRAVDA (Dánsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
17:45 – EMIGRANTI (Švédsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6
21:00 – ZLOČIN A TREST – Ponrepo – Bio Konvikt, Praha
23:15 – ŘEKA (Finsko) – Slovanský dům, Praha, sál 6

PONDĚLÍ 3. 2. 2003

13:00 – LET ORLA (Švédsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
13:00 – PONORKOVÁ NEMOC (Švédsko / Dánsko / Norsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
15:30 – IL CAPITANO (Švédsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
15:30 – TEN MUSÍ JÍT Z KOLA VEN (Švédsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
16:00 – HOLÁ PRAVDA (Dánsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 1
18:00 – BÍLÁ JAKO SNÍH (Švédsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
18:00 – KRISTINA VAVŘINCOVA (Německo / Norsko / Švédsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
21:00 – DROBNÉ NEHODY (Dánsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 1
21:30 – MENDEL (Norsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
21:30 – VÁŽKY (Norsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
BANG! (Švédsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
ŘEKA (Finsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4

ÚTERÝ 4. 2. 2003

13:00 – MENDEL (Norsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
13:00 – PAŠÁCI (Norsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
13:30 – MATKY ŽIVOTA (Finsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 1
13:30 – OPRAVDOVÝ ČLOVĚK (Dánsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 5
15:30 – BANG! (Švédsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
15:30 – DEN SLUNCI (Španělsko / Norsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
16:00 – HOLÁ PRAVDA (Dánsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 5
18:00 – EMIGRANTI (Švédsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
18:00 – LET ORLA (Švédsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
21:00 – DROBNÉ NEHODY (Dánsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 5
21:30 – ELLING (Norsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
21:30 – PONORKOVÁ NEMOC (Švédsko / Dánsko / Norsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
JEJICH ZAMRZLÝ SEN (Švédsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
TEN MUSÍ JÍT Z KOLA VEN (Švédsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
ZŮSTAŇ V BAŽINÁCH (Švédsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4

STŘEDA 5. 2. 2003

13:00 – ELLING (Norsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
13:00 – LET ORLA (Švédsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
13:30 – DROBNÉ NEHODY (Dánsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 5
15:30 – IL CAPITANO (Švédsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
15:30 – JEJICH ZAMRZLÝ SEN (Švédsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
15:30 – ZŮSTAŇ V BAŽINÁCH (Švédsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
18:00 – KRISTINA VAVŘINCOVA (Německo / Norsko / Švédsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
18:00 – TAKOVÝ JE MŮJ ŽIVOT (Švédsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
21:00 – MATKY ŽIVOTA (Finsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 1
21:00 – OPRAVDOVÝ ČLOVĚK (Dánsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 5
21:30 – PAŠÁCI (Norsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
21:30 – VÁŽKY (Norsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
21:45 – JEDNOU V ŽIVOTĚ (Švédsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 5
DEN SLUNCI (Španělsko / Norsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
ŘEKA (Finsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2

ČTVRTEK 6. 2. 2003
13:00 – ELLING (Norsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
13:00 – PONORKOVÁ NEMOC (Švédsko / Dánsko / Norsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
13:30 – HOLÁ PRAVDA (Dánsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 1
13:30 – MATKY ŽIVOTA (Finsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 5
14:30 – JEDNOU V ŽIVOTĚ (Švédsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 5
15:30 – JEJICH ZAMRZLÝ SEN (Švédsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
15:30 – TEN MUSÍ JÍT Z KOLA VEN (Švédsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
15:30 – ZŮSTAŇ V BAŽINÁCH (Švédsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
18:00 – BÍLÁ JAKO SNÍH (Švédsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
18:00 – TAKOVÝ JE MŮJ ŽIVOT (Švédsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
21:30 – MENDEL (Norsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
21:30 – PAŠÁCI (Norsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
BANG! (Švédsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
DEN SLUNCI (Španělsko / Norsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2

PÁTEK 7. 2. 2003

13:00 – MENDEL (Norsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
13:00 – PAŠÁCI (Norsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
15:30 – BANG! (Švédsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
15:30 – DEN SLUNCI (Španělsko / Norsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
16:00 – PREZIDENTKA VIGDIS – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 1
18:00 – EMIGRANTI (Švédsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
18:00 – LET ORLA (Švédsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
19:30 – JEDNOU V ŽIVOTĚ (Švédsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 6
21:00 – MATKY ŽIVOTA (Finsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 5
21:30 – ELLING (Norsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
21:30 – PONORKOVÁ NEMOC (Švédsko / Dánsko / Norsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
23:30 – HOLÁ PRAVDA (Dánsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 5
JEJICH ZAMRZLÝ SEN (Švédsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2
TEN MUSÍ JÍT Z KOLA VEN (Švédsko) – Multikino Cinestar, Ostrava, sál 4
ZŮSTAŇ V BAŽINÁCH (Švédsko) – Velký Špalíček, Brno, sál 2

v Severských listech publikováno

Hodnocení článku

Buďte první, kdo bude hodnotit článek!
Klikněte na známku:

 
 
 
 
 
  1 = výborný, 3 = průměrný, 5 = špatný

Prohlášení redakce

Obsah článku nemusí nutně vyjadřovat názor redakce.

Autoři příspěvků odpovídají za obsah a ručí za uváděné informace. Uveřejněné materiály podléhají platnému Autorskému zákonu. Převzetí článků je možné pouze s vědomím redakce.

Vaše názory k článku – diskuse

Nejlepší způsob, jak kontaktovat autora článku, je zaslání e-mailu na info@severskelisty.cz.


Upozornění:

  Diskuse je částečně moderovaná. Vyhrazujeme si právo bez upozornění vyřadit nebo upravit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem, používají nevhodné výrazy nebo mají komerční či reklamní charakter.

  Redakce ani provozovatel portálu Severské listy nenesou žádnou odpovědnost za obsah diskusních příspěvků. Máte-li pocit, že některé z nich jsou nevhodné nebo porušují zákon, kontaktujte, prosím, administrátora diskuse na adrese stanovsky@severskelisty.cz.


Diskuse zatím neobsahuje žádné záznamy.


Reklama

SEVERSKÉ LISTY • redakce: Dřenice 51, PSČ 53701, Czech Republic • info@severskelisty.cz
šéfredaktor: Michael Stanovský • stanovsky@severskelisty.cz, tel: +420 603 538 168

PROVOZOVATEL • Nakladatelství a vydavatelství Severské listy, IČ: 44437773

Copyright © Severské listy, 1998-2020 • Všechna práva vyhrazena • ISSN 1804-8552

Severské listy • redakce: Dřenice 51, 537 01  Dřenice, Czech Rep. • info@severskelisty.cz
šéfredaktor: Michael Stanovský, tel: +420 603 538 168

Copyright © Severské listy, 1998-2020. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1804-8552

cnt: 26.536.466 • onln: 2 • robot ostatni • php: 0.470 sec. • www.severskelisty.cz • 3.94.202.172
file v.20200222.011643 • web last uploaded 20200223.033049
2017:296 • 2018:156 • 2019:119 • 2020:13