oparav tabulek v databázi - je třeba na klíč přidat PRIMARY KEY:
Zatím jen u pocitadlo online Severské listy – Kapky do Skandinávie
znak SLSeverské listy

           

 

Kapky do Skandinávie

Začátkem října převzala norská společnost Det Norske Naturhuset první dodávku přípravku Imuregen, který vyrábí Uniregen v Malém Poříčí nedaleko Náchoda. Norská společnost je výrobně distribuční firma založená několika lékaři. Na skandinávských trzích prodává 33 přípravků dietetického a potravinářského charakteru. Imuregen je určen pro spotřebitele v Norsku, Švédsku, Finsku a Dánsku.

Jeden ze spolumajitelů společnosti Uniregen Jiří Semerák uvádí, že historie přípravku Imuregen sahá až do třicátých let, kdy česká farmacie začala razit koncepci, podle které je třeba organismu na jeho problémy odpovědět přirozeným způsobem. Oficiálně se začal Imuregen vyrábět a prodávat v roce 1988. Pokračující testy prokázaly jeho pozitivní účinky především na regeneraci buněk a tím mimo jiné i na imunitu organismu a zvyšování výkonnosti svalů včetně srdce. Imuregen blahodárně působí na zažívací trakt, ledviny a játra, snižuje únavu a tím zabezpečuje zlepšení tělesného, duševního i sexuálního života. Navíc je tento přípravek vyráběn v plné přírodní formě jako kapky bez přísady alkoholu, takže jej mohou používat jak malé děti tak i diabetici. Pozitivní účinky byly prokázány také po černobylské havárii. Jeho podáváním došlo k regeneraci 50 %postižených buněk u sledovaných osob.

Haló noviny 30. září 1999

v Severských listech publikováno

Hodnocení článku

Buďte první, kdo bude hodnotit článek!
Klikněte na známku:

 
 
 
 
 
  1 = výborný, 3 = průměrný, 5 = špatný

Prohlášení redakce

Obsah článku nemusí nutně vyjadřovat názor redakce.

Autoři příspěvků odpovídají za obsah, ručí za uváděné informace a za to, že jejich příspěvek nporušuje Autorský zákon. Uveřejněné materiály podléhají platnému Autorskému zákonu. Převzetí článků je možné pouze s vědomím redakce.

Vaše názory k článku – diskuse

Nejlepší způsob, jak kontaktovat autora článku, je zaslání e-mailu na stanovsky@severskelisty.cz.


Upozornění:

  Diskuse je částečně moderovaná. Vyhrazujeme si právo bez upozornění vyřadit nebo upravit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem, používají nevhodné výrazy nebo mají komerční či reklamní charakter.

  Redakce ani provozovatel portálu Severské listy nenesou žádnou odpovědnost za obsah diskusních příspěvků. Máte-li pocit, že některé z nich jsou nevhodné nebo porušují zákon, kontaktujte, prosím, administrátora diskuse na adrese stanovsky@severskelisty.cz.


Diskuse zatím neobsahuje žádné záznamy.


Reklama

SEVERSKÉ LISTY • redakce: Dřenice 51, PSČ 53701, Czech Republic • stanovsky@severskelisty.cz
šéfredaktor: Michael Stanovský • michael@stanovsky.eu, tel.: +420 603 538 168

PROVOZOVATEL • Nakladatelství a vydavatelství Severské listy, IČ: 44437773

Copyright © Severské listy, 1998-2025 • Všechna práva vyhrazena • ISSN 1804-8552

Severské listy • redakce: Dřenice 51, 537 01  Dřenice, Czech Rep. • stanovsky@severskelisty.cz
šéfredaktor: Michael Stanovský, tel.: +420 603 538 168

Copyright © Severské listy, 1998-2025. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1804-8552

cnt: 27.036.223 • onln: 4 • robot ostatni • php: 0.161 sec. • www.severskelisty.cz • 212.47.6.152
file v.20230419.185843 • web last uploaded 20250415.191545
2017:156 • 2018:90 • 2019:92 • 2020:42 • 2021:53 • 2022:132 • 2023:23 • 2024:19 • 2025:24