Toto je automatický překlad z češtiny (Google Translator). Může být i komický.
Všechny reference, diskuse, chat, formuláře, odkazy a další webové funkce nemusí vždy dobře fungovat.

Severské listy

           

Island  Zemřel Emil Hadač


foto Eva Smržová, 2002

Ze zármutkem oznamujeme, že 23. dubna 2003 zemřel ve věku nedožitých 89 let veliký nadšenec Islandu prof. RNDr. Emil Hadač, DrSc.

Tento přírodovědec a biolog, člen Severské společnosti, proslul především jako vedoucí a účastník několika expedic českých studentů, vědců a vysokoškolských učitelů na Island koncem čtyřicátých let. I přes svůj vysoký věk několikrát o svých cestách besedoval na setkáních s ostatními členy Severské společnosti. Výsledky bádání jeho i ostatních členů expedic nebyly samoúčelné, pomohly pochopit některé přírodní děje u nás.

ms 23. dubna 2003
 

Reklamní odkazy

Hodnocení článku

Buďte první, kdo bude hodnotit článek!

  
 
 
 
 
 

1 = výborný, 3 = průměrný, 5 = špatný

Vaše názory k článku - diskuse

Nejlepší způsob, jak kontaktovat autora článku, případně mu vynadat – poslat mu e-mail.


Upozornění:

• Diskuse je částečně moderovaná. Vyhrazujeme si právo bez upozornění vyřadit nebo upravit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem, používají nevhodné výrazy nebo mají komerční či reklamní charakter.

• Redakce ani provozovatel portálu Severské listy nenesou žádnou odpovědnost za obsah diskusních příspěvků. Máte-li pocit, že některé z nich jsou nevhodné, lživé nebo se vás nepříjemně týkají, kontaktujte, prosím, našeho administrátora diskuse.
 

Diskuse zatím neobsahuje žádné záznamy.


Zobrazeno pouze posledních 0 diskusních příspěvků
 


Severské listy • redakce: Dřenice 51, CZ 53701 Chrudim • infoseverskelisty.cz
šéfredaktor: Michael Stanovský • tel: +420 603 538 168

Copyright © Severské listy, 1998-2012

ISSN 1804-8552

Last upload: 29.01.2012 22:37:22 / robot / php-time: 0.103 sec. / www.severskelisty.cz / 38.107.179.220 / LOGIN